Lajme Shqip Thursday, 23 July 2015 16:42

Nuk kanë kaluar shumë kohë që nga ndarja e Ritës me të dashurin e fundit, Ricky Hilfinger.
Por tanimë ajo është beqare dhe e gatshme të flirtrojë pak me djem simpatikë.
Një gjë të tillë e ka bërë Rita edhe në edicionin e fundit të “X Factor”, me kënëgëtarin gjysme brazilian, Hobbie Stuart. 
Ajo e ka ngacmuar duke i thënë se të dy kishin ditëlindjen në datën e njëjtë dhe se ishin shpirtëra binjakë, transmeton ORAinfo. 
I dashuri paraprak i Ritës, Calvin Harris është në lidhje me këngëtaren Taylor Swift dhe se janë më të lumtur se kurrë më parë.