Lajme Shqip Friday, 05 April 2013 15:12

Këngëtarja Rita Ora dhe ylli i One Direction, Harry Styles, kanë kaluar natën së bashku në një klub.

Ylli i hitit “R.I.P”, këngëtarja 22 vjeçare, e ka pranuar qysh në vitin e kaluar se është një fanse e Styles.

Të dy kanë qenë në klubin “Groucho Club” në Londër, ku ishte i pranishëm edhe ish i dashuri i Ritës, Rob Kardashian.