Lajme Shqip Thursday, 11 April 2013 09:49

Këngëtarja Rita Ora ka ngjallur spekulimet se ajo mund të  bashkëpunojë në të ardhmen me yllin e R&B, Ne-Yo.

Kjo pasiqë këngëtarja është fotografuar me Ne-Yon, gjaë punës së saj për albumin e ri në Nju Jork, shkruan Capital FM.

Madje Rita ka shkruar edhe në Twitter për entuziazmin e saj për takimin me Ne-Yon.

Nëse do të ketë një bashkëpunim mes yllit të “R.I.P” dhe atij të “Let me love you”, padyshim se do të dalë një bashkëpunim i mirë, shkruajnë mediat e huaja.