Lajme Shqip Tuesday, 23 April 2013 10:54

Lajme të mira për fansat e Cher.

Ajo do të rikthehet me albumin e saj të ri, pas një pushimi të gjatë që ka bërë. Cher ka thënë se albumi i saj do të publikohet në shtator të këtij viti.

Këngëtarja ka bashkëpunuar me shumë yje në këtë album, shkruan Huffington Post, duke përfshirë emra si Pink, Lady Gaga dhe Christina Aguilera.