Lajme Shqip Monday, 08 April 2013 10:56

Të shtunën, i dashuri i saj është fotografuar në part me një bjonde misterioze.

Ndërkaq të dielën, Rihanna menjëherë i është “hakmarrë” Christ, gjatë një loje basketbolli.

Ylli 25 vjeçar, ka ndjekur lojën mes Los Angeles Clippers dhe Los Angeles Lakers, ndërkaq që gjithë kohën ka flirtuar me një shok të saj.

Duket se Rihanna nuk ishte aq e koncentruar të shihte rezultatin e ndeshjes, shkruan Daily Mail.

Pa marrë parasysh a ishte romantike apo jo, Rihanna nuk i ka larguar sytë thuajse për asnjë moment nga shoku i saj.