Lajme Shqip Saturday, 27 April 2013 17:45

Askush nuk e mohon se Rihanna ka “kapacitet” të duket si një vajzë mjaft e llastuar. Ylli botëror ka pozuar një fotografi ku shihet si një mace dhe përbri saj ka shkruar “Hello Kitty”.
Mirëpo Rihanna, nuk është ndalur me kaq. Ajo për fansat e saj ka ofurar edhe një fotografi ku shihet duke pirë alkool me shishe.
“Na vjen mirë që Rihanna shumë shpejt ka marrë veten, pas një serie ditësh ku nuk është ndier mirë”, shkruan Daily Mail.