Lajme Shqip Monday, 22 April 2013 20:53

Raportohet se Justin Bieber dhe Selena Gomez i janë rikthyer njëri tjetrit.

Ylli i hitit “Boyfriend” dhe aktorja Gomez, ishin ndarë vitin e kaluar, mirëpo tash ekzistojnë thashetheme sidomos kur para dy ditësh është përfolur se ata janë parë duke u puthur në Oslo të Norvegjisë, por jo vetëm kaq.

Justin ka postuar një fotografi në rrjetin social Twitter, ku shihet bashkë me Selenën.