Lajme Shqip Monday, 29 July 2013 11:20

Pop ylli Psy ka treguar se është një konsumues i madh i pijeve alkoolike.
Ai ka thënë se vodka koreane është “shoku i tij më i mirë”, derisa uiski dhe tekila janë të preferuarat e tij, shkruan express. 
“Kur jam i lumtur, ngre dolli, kur jam i mërzitur, ngre dolli, kur bie shi unë ngre dolli, kur është ditë me diell, unë ngre dolli”, ka thënë 35 vjeçari.