Lajme Shqip Monday, 15 April 2013 15:56

Kelly Osbourne si duket ka zgjedhur të qëndrojë e fortë përballë thashethemeve se prindërit e saj, Ozzy dhe Sharon Osbourne janë në prag të ndarjes.

Kelly është parë duke dalur nga shtëpia e babait të saj, legjendës së rokut, Ozzy derisa siç raporton The Sun, aty është takuar me të dashurin e saj Matthew Mosshart.

Kelly duket e buzëqeshur, përkundër thashethemeve që po qarkullojnë se një nga çiftet më stabile të famshme, të njohura ndonjëherë, po lëkundin martesën e tyre.

Çifti Osbourne ende nuk i ka mohuar raportet për ndarjen.