Lajme Shqip Thursday, 23 July 2015 09:35

Ajo është një nga prezantueset e njohura në Britani.

37 vjeçarja Myleene Klass, e cila nga martesa e saj e dështuar me Graham Quinn, ka dy fëmijë ka një trup të adhurueshëm.

Ajo ka treguar format e saj së fundmi, pas një interviste ku ka folur për ndjesitë pas divorcit, të cilat thonë Klas për pak më shkatërruan.

Por pavarësisht çdo gjëje që ka kaluar Mylene mbetet një femër tepër seksi dhe në formë. Një ndër personazhet më seksi në Britaninë e Madhe.