Lajme Shqip Wednesday, 17 April 2013 11:22

Ciara dhe Chris Brown kanë qenë mysafirë nderi në një ditëlindje të një shoku të tyre të përbashkët.

DJ Prostyle, ka mbajtur një ditëlindje të jashtëzakonshme, por ajo që mediat rozë shkruajnë është së Chris dhe Ciara, janë zhveshur në ditëlindjen e shokut të tyre  në New York.

“U them të gjithë fansave të mi se i dua. Nuk e kisha paraparë të performoja sonte por nuk mund të rezistoja. Ju dua”, ka shkruar Chris në Twitter.