Lajme Shqip Tuesday, 20 October 2015 16:44

Këngëtarja Soni Malaj ka realizuar një set të ri fotografik.

Në këto fotografi të realizuara nga fotografi Endrit Mertiri, artistja shqiptare shfaqet tejet sekse me disa ndryshime në dukjen e saj, transmeton Telegrafi.

Ky set fotografish vjen vetëm disa ditë pasi Soni konfirmoi ndarjen nga bashkëshorti i saj, italiani Mirko, me të cilin kanë vajzën, Annën.

Soni dhe Mirko u njoftuan gjatë spektaklit Dancing with the stars, ku këngëtarja shqiptare ishte pjesëmarrëse ndërsa balerini Italian pjesë e trupës së baletit.