Lajme Shqip Tuesday, 16 April 2013 19:50

Gwyneth Paltrow është votuar si aktorja më e urryer në Hollywood.

40 vjeçarja ka kryesuar listën e anketës së bërë nga magazina “Star” për 20 personalitetet më irituese në film, muzikë dhe televizion.

Ylli i Twilight, Kristen Stewart, ka marrë vendin e dytë në këtë listë për t’u ndjekur në vendin e tretë nga aktorja dhe këngëtarja Jennifer Lopez.

Në këtë listë nuk kanë munguar as emra si Rihanna, Justin Bieber, Drake etj.