Lajme Shqip Saturday, 06 April 2013 09:44

Motra e saj, Britney Spears, ishte ndarë nga Justin Timberlake në vitin 2002, pasiqë kishin qenë në një lidhje për tri vite.

Jamie Lynn Spears, motra e Britneyt, duket se ka nostalgji për kohën kur ajo dhe Justin kanë qenë së bashku, pasiqë ajo ka postuar në rrjetin Twitter, një fotografi ku shihet në prehërin e këngëtarit.

Madje ajo ka vendosur këtë fotografi edhe në faqen zytrare në Twiiter të Justin, ku edhe ia ka kujtuar se atë kohë ishin duke u kënaqur dhe se ai po dëgjonte muzikën e preferuar.