Lajme Shqip Tuesday, 28 January 2014 11:54

Këngëtarja atraktive Nora Istrefi, tashmë ka marrë epitetin si femra më seksi e skenës.

Shfaqet gjithmonë e kuruar dhe me një fizik për lakmi, Nora çdo ditë e më shumë po bëhet më e adhuruar nga publiku.

Ndonëse shpeshë poston foto ‘hot’ për fansat në rrjetet sociale, duke reklamuar linjat perfekte trupore, edhe kësaj radhe Nora e ka bërë ‘nxehtë’, duke postuar këtë foto me fustan lëkure të zezë të puthitur për trupi, i cili i vë në pah asetet e saj.