Lajme Shqip Saturday, 13 April 2013 11:33

 

Raportohet se anëtari i One Direction, Niall Horan, po flirton së fundmi me aktoren e re, Brooke Vincent.

Kohë më parë vet Niall kishte thënë se ajo është “femra ideale” dhe sipas Daily Mail, tash ai ka filluar të flirtojë me të. Ata janë fotografuar kohë më parë, që supozohet të jetë rreth një muaj më parë gjatë një koncerti në Manchester.

Mirëpo Niall, duket se do të duhet ta fitojë së pari një betejë me të dashurin e Brooke, Josh McEachra.