Lajme Shqip Wednesday, 28 October 2015 17:29

Morena Taraku nuk po ia huq fotove seksi. së fundmi ka publikuar përsëri një të tillë nga fotosesioni i saj në Stamboll me ajgfilmpro.

Mesa duket Morena e ka kuptuar që nuk i shkon këndimi dhe ka vendosur t’i kthehet modelimit dhe pozave seksi.