Lajme Shqip Thursday, 30 July 2015 21:03

Është mëse e vërtetë që Gigi Hadid në çdo moment të jetës së saj duket bukur.

Ajo u pa teksa doli nga shtëpia e Joe Jonas ‘ në Los Angeles të martën, ndërsa flokët i kishte të çrregullta dhe nuk kishte vënë fare grim.

20 vjeçarja, i dha puthjen lamtumirëse të dashurit të saj, ndërsa doli për të kërkuar pak rreze dielli për sytë e turbulluar.