Lajme Shqip Wednesday, 11 January 2012 15:30

E bukur, sexy dhe simbol i feminilitetit, diva e muzikës Jennifer Lopez po mahnit të gjithë botën me stilin e saj unik dhe shumë tërheqës. Ajo që pëlqehet së tepërmi janë flokët e saj të shkëlqyeshëm dhe të shëndetshëm. Nëse ju pëlqen të kuptoni realisht çfarë do të thotë të keni flokë të pakrahasueshëm, atëherë shikoni galerinë e J-Lo.

 

 

(LajmeShqip.com)