Lajme Shqip Friday, 29 March 2013 15:43

Duket se jo të gjithë njerëzit e duan Justin Bieberin. Madje jo edhe të gjithë kanadezët, Bukuroshja e Kanadasë, Sahar Biniaz nuk ka folur fjalë edhe aq të mira për bashkëvendasin e saj.

Ajo ka thënë se Justin “ia shpifë” dhe nuk i pëlqen aq shumë, shkruan TMZ.

Mirëpo duket se bukuroshja kanadeze ka arsye pse nuk e pëlqen Bieberin.

Ajo i ka treguar reporterit të këtij medium se madje Justin është edhe mendjemadh, pasiqë ajo e kishte lutur një herë të bënte një fotografi me të, derisa këngëtari e ka refuzuar.