Lajme Shqip Wednesday, 24 April 2013 10:04

Miley Cyrus tregon këmbët e saj me pantallona te shkurtra por të gjithë sytë janë në unazën e saj të martesës, shkruan Daily Mail.

Ajo ka qenë në qendër të vëmendjës që ka përfunduar punën e saj me Liam Hamsworth.

Por të marten ajo u paraqit me një palë pantollona të shkurtra të cilët nxirrnin këmbët e saj dhe ajo dukej e mahnitshme.

Dhe pavarësisht thashethemeve mbi raportet e saj me Liam Hemsëorth ku thuhej se ata dy janë ndarë, Cyrus u dha fund këtyre thashethemeve duke vënë në gisht sërish unazën e saj të martesës.

Këngëtarja dhe aktorja 20 vjeçare u pa duke dalur nga Hoteli “Montage” në Beverly Hills.