Lajme Shqip Wednesday, 29 July 2015 17:06

Këngëtarja që njihet për zërin e saj të fuqishëm Linda Halimi, ka paralajmëruar projekte të reja.

Ajo ka shpërndarë një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shkruan “Diçka e madhe po vjen shumë shpejt”.

Linda është duke jetuar në Amerikë, dhe atje është duke e zhvilluar edhe karrierën e saj muzikore.

Ajo s’ka shumë kohë që lansoi këngën e saj më të re të punuar po ashtu në Amerikë “Cold World”, transmeton Klan Kosova.

Projektet dhe këngët e reja të Lindes do të jenë të gatshme në vitin 2016, këtë e ka konfirmuar këngëtarja me shkrimin nën fotografinë e Instagramit “Seriozisht të jeni të përgatitur, po ju paralajmëroj…Janar 2016”.