Lajme Shqip Wednesday, 08 June 2011 14:54

Këngëtarja ekstravagante është shfaqur pothuajse nudo në një event të botës së modёs, ku ikona e asaj mbrёmjeje ishte ajo.

Ajo u paraqit edhe me një model të ri flokësh, por flokёt nuk ishin ato që spikasnin më shumë në një mbrëmje ku sytë e të gjithëve ishin mbi të.

E veshur me tyl nga koka deri tek kёmbёt, ajo kishte veshur vetёm njё palё tanga tё dekoruara me gjёmba dhe gjithё tё tjerat… tё nxjerra sheshit!

Aspak pёr t’u çuditur nga Gaga qё njihet pёr çmёndurinё e saj.