Lajme Shqip Tuesday, 03 November 2015 10:12

Ajo është një nga femrat më seksi në botë dhe ylli i saj njeh vetëm rritje.

Modelja Charlotte McKinney ka treguar hiret e saj për revistën GQ.

22-vjeçarja tregoi dekoltenë dhe të pasmet.