Lajme Shqip Tuesday, 20 October 2015 15:44

Ajo u shpall kampione absolute e Shqipërisë në kickbox, por fotografitë dhe videot e saja na bëri ta shohim edhe si një modele shumë seksi.

Ajo është Rashel Kolaneci, gjimnazistja 16-vjeçare e cila ka tërhequr vëmendjen e mijëra personave në rrjetet sociale jo vetëm për faktin se është kampione në një sport që konsiderohet masivisht mashkullor, por edhe për portretin e saj dhe fizikun e mbresëlënës.

Kjo fytyrë e ëmbël që për më tepër sapo ka hedhur hapat e parë në modeling, realisht mund t’iu bëjë për spital, transmeton Telegrafi.

Për herë te parë është shpallur kampione në prill të vitit 2014.

Ndërsa në dhjetorin e vitit 2015, boksierja 22-vjeçare pritet të shpallet kampione absolute e Shqipërisë në kickboxing.