Lajme Shqip Saturday, 27 April 2013 11:46

Kim Kardashian më në fund ka gjetur kohë  të kënaqet me familjen e saj. Që  prej kur është  konfirmuar se ajo është  shtatëzënë në dhjetorin e vitit të kaluar, ajo vazhdimisht ka qenë  me të dashurin e saj Kanye West.

Kim është parë bashkë me familjen e saj në  ishullin grek Mykonos. Derisa Kim ka shëtitur, motrat e saj Kourtney dhe Khloe kanë  qenë të zëna duke bërë fotografi.