Lajme Shqip Monday, 08 April 2013 10:53

Selena Gomez po vazhdon ta torturojë ish të dashurin e saj, Justin Bieber.

Thuhet se kënga që ajo ka publikuar të shtunën “Come& Get it” ka disa rreshta që i janë kushtuar Justinit.

Kjo mund të jetë e mundshme, shkruan TMZ, pasiqë edhe më herët është raportuar se ata po mbajnë ende kontakte dhe po vazhdojnë madje edhe të takohen.

Mirëpo, pyetja mbetet se kur do ta konfirmojë Selena se kjo këngë është për Justinin.