Lajme Shqip Friday, 09 October 2015 13:42

Kendall Jenner ka pozuar “topless” në një set fotografik për Mert Alas dhe Marcus Piggot, gjatë qëndrimit të saj në Paris.

Një foto në dush, 19-vjeçarja e shoqëroi në Instagram me shkrimin: “Duke larë mëkatet”.

Kendall Jenner, motra e Kim Kardashian, ka qenë shumë e zënë kohët e fundit me Javën e Modës në Paris.