Lajme Shqip Tuesday, 03 November 2015 15:13

Kendall Jenner mbush 20 vjet dhe ajo është një ndër supermodelet më të kërkuara në botë.

Ajo prezanton koleksionet më të fundit të shtëpive më të mëdha të modës nëpër botë dhe supermodelja Kendall Jenner nuk kishte se si të mos paraqitej me shumë stil në festën para ditëlindjes së saj të 20-të.

Vajza nga famlija e famshme Kardashian/Jenner është vetëm 20 vjeçare por ajo është e vetmja e cila ka një profesion dhe ajo në secilën dalje e ka paraqitjen e një super modeleje, transmeton lajmi.net.

Kendall ka veshur një palë pantallona një-pjesëshe, me dekolte mjaft të hapur e gjithashtu edhe shpinën.