Lajme Shqip Thursday, 22 October 2015 12:47

Këngëtari i njohur si Kastro Zizo ka bërë të gjithë të qeshin me deklaratën e tij, se po të ishte homoseksual do ta kalonte natën me Lulzim Bashën, kreun e PD-së.

I ftuar në emisionin “Oktapod”, Kastro u pyet me ngulm nga moderatori për preferencat e tij në lidhje me politikanët.

Dhe teksa refuzoi të fliste për politikanet femra, Kastro iu përgjigj moderatorit “Po të isha gej do ta kaloja natën me Lulzim Bashën. Por vetëm po të isha gej..”.

Më tej ai shpjegon se kjo lidhet me “ndjenjën e të qenit opozitar”.