Lajme Shqip Thursday, 25 April 2013 09:52

“Largohu nga ajo, ajo është e imja”. Kështu nis artikullin Daily Mail në lidhje me një fotografi ku shihet një shok i Kanye West dhe Kim Kardashian duke përqafuar këtë të fundit.

Në fotografi, shihet qartë xhelozia që shfaqë reperi Kanye ndaj këtij përqafimi.

Megjithëkëtë, Kim si duket nuk e ka vërejtur xhelozinë e të dashurit të saj në këtë rast, pasiqë ajo një kohë të gjatë ka vazhduar bisedën me të po edhe përqafimet mes tyre nuk kanë zgjatur pak.