Lajme Shqip Wednesday, 29 July 2015 18:15

Modelja nga Peja Kaltrina Lulaj po vazdhon të dominojë me fotografi në Facebook dhe Instagram në të cilat ka shfaqur linjat e saj seksi.

Disa fotografi me bikini e disa të tjera me një vajzë që nuk dihet se kush është, Kaltrina ngrit temperatura e kësaj vere.  Për më shumë ndiqeni atë në Facebook dhe ne Instagram.