Lajme Shqip Saturday, 27 April 2013 11:47

Ky është një lajm i mirë për fansat e Selena Gomez dhe Justin Bieber. 
Është  përfolur shumë  gjatë ditëve të fundit për ribashkimin e tyre, mirëpo më në  fund u konfirmua. Justin Bieber dhe Selena Gomez janë bashkë sërish.

Justin ka postuar një fotografi në rrjetin Instagram ku shihet bashkë  me Selenën.

Ai ka shkruar “Ke qenë shumë e zënë duke bërë muzikë e dashur kohën e fundit, eja tash te unë ”, shkruan Daily Mail.