Lajme Shqip Saturday, 27 July 2013 16:44

Artistja e njohur Angeline Jolie vazhdon të humbasë peshë dhe tani peshon vetëm 42 kilogramë. Sipas “Nacional Enquirer”, aktorja vuan nga anoreksia dhe për pasojë vazhdon të humbasë peshë çdo ditë.

Siç pohojnë burime të paidentifikuara, Brad Pitt ka frikë se Angeline do të mund ta përballojë operacionin e vezoreve, pasi është shumë e lodhur dhe punon tepër në projektet humanitare të OKB-së, shkruan BW.

“Pesha e saj tani është më e vogël se sa që ka qenë kur ishte 16 vjeçe e Brad brengoset nëse bashkëshortja e tij e ardhshme do të mund t’i bëjë ballë operacionit”- ka thënë një burim për “National Enquirer”.