Lajme Shqip Thursday, 09 June 2011 15:29

Pas njё sezoni tё gjatё dhe tё lodhshёm ёshtё koha qё futbollistёt tё pushojnё.

Pёrveç Ronney-t, kёshtu ka bёrё edhe John Terry, lojtari i Çelsit .

Ai ёshtё parё tё relaksohet me gruan dhe dy fёmijёt e tij binjak nё plazhin e Abu Dhabit.

Por mё shumё se kaq ai ёshtё parё tё shkёmbejё puthje dhe pёrkedhelje me gruan e tij Toni Terry tё cilat u kanё dal pak nga kontrolli…

Nё fakt, ka qёnё vetё gruaja e tij qё i ka provokuar kёto moment pasi ka parё qё fotografёt ishin gati pёr ta fotografuar.

Pas njё viti tё lёnё mbas shpine, me tradhёtinё e bashkёshortit tё saj, ajo ka dashur tё tregoje se sa shumё janё rilidhur sёrish bashkё.

Nuk ёshtё e vёshtirё pёr ta kuptuar, apo jo?