Lajme Shqip Friday, 31 July 2015 15:07

​Këngëtari amerikan John Legend është burri më me fat në botë.

Kjo për arsyen se partnerja e tij, modelja Chrissy Teigen përveç se është një amvisë shumë e mirë di edhe ta shërbejë ushqimin mjaft mirë.

Këtë fakt e vërteton kjo foto, ku 29 – vjeçarja, ka vendosur pjatën me pulë të pjekur mbi të pasmet e saj dhe po ja shërben partnerit 36 – vjeçar, i cili ndodhet brenda një pishine.

Ajo e ka postuar foton në llogarinë e Instagramit.

Çifti aktualisht është me pushime dhe këtë verë ka zgjedhur të bëjë një tur në Europë.