Lajme Shqip Tuesday, 07 June 2011 15:34

Kanё qenё tё dy bashkё nё mbrёmjen e MTV Movie Awards dhe ajo nuk ja ka ndarё sytё as edhe kur ai takonte ndonjё mik!

Justin Theroux ёshtё pёrfolur shumё kohёve tё fundit si kandidati mё i mundshёm qё mund tё jetё duke kaluar njё romancё me bukuroshen 42 vjeçare. Duke patur parasysh zhgёnjimet qё Aniston ka patur viteve tё fundit nuk ёshtё çudi fakti qё tё mos ja ndajё sytё Theroux-it!

Aktorja e serialit “Friends” ёshtё parё tё dalё prej disa javёsh me tё, por ato kanё deklaruar lidhjen e tyre vetёm gjatё festёs mbas MTV Movie Awards.