Lajme Shqip Monday, 09 July 2012 10:34

Në një intervistë për revistën prestigjioze GQ, për botimin spanjisht, ajo ka dhënë një intervistë me disa rrëfime ndryshe nga herët e tjera.

Nëse deri para pak kohësh flitej se aktorja po planifikonte martesën me të dashurin e saj Justin Theroux, sot të tjera sinjale mbërrijnë.

“Jetë perfekte? Mua më duket më shumë si një formë klisheje, apo jo? Për shembull, nëse dëshiron të jesh e lumtur duhesh të kesh një shtëpi, burrin, fëmijë… Jo, fëmijë jo! Fëmijët janë rrëmujaxhi! Mbase martesa dhe fëmijët nuk janë ‘karta’ e duhur për mua.”

Kështu është shprehu Jennifer, për të cilën thuhet se nuk e ka pranuar kërkesën për martesë nga i dashuri i saj Justin gjatë udhëtimit të pushimeve në Paris, Romë dhe Capri.

Por aktorja, që mbushi 43 vjeç në muajin shkurt, duket mjaft e sigurt me veten e saj, pavarësisht se vitet ikin. “E di çfarë? Mendoj se të dyzetat janë fantastike,” ka pohuar Jen. (LajmeShqip.com)