Lajme Shqip Thursday, 23 July 2015 15:35

 

Dafina Zeqiri lanson projektin më të fundit ‘Be a man once’.

Dafina ka punuar vetë në muzikën dhe tekstin e këngës së saj më të fundit, me ndihmë nga Arianit Palaj.

Kënga flet për egon e meshkujve dhe mos guximin e tyre për të bërë hapin e parë.