Lajme Shqip Monday, 29 April 2013 18:50

Jennifer Lopez ka zbuluar detaje rreth bashkëpunimit të saj me reperin Chris Brown.

Ajo ka thënë se do të sjellin së bashku ndoshta edhe një version të ri të këngës “Jenny from the block”.

“Ne ka kohë që po punojmë bashkë në studio dhe po shkruajmë bashkë edhe tekste për këngë. Kemi disa ide të cilat besoj që do të ndihmojnë për albumin e Chris”, ka thënë Lopez, transmeton Capital FM.