Lajme Shqip Tuesday, 23 April 2013 14:09

Raportohet se DJ i njohur botëror, Calvin Harris është goditur me një shishe derisa ishte duke performuar në Londër gjatë fundjavës.

“Calvin e ka marrë me shumë qetësi këtë sulm. Ai madje ka bërë shaka duke thënë se herën tjetër do të marrë masa mbrojtëse, që të mbrohet nga shishet dhe lëngjet”, ka thënë një burim për The Sun.