Lajme Shqip Saturday, 06 April 2013 09:43

Zëdhënësi i aktores Halle Herry, ka konfirmuar se ajo është shtatëzënë dhe po pret fëmijën e dytë. Aktorja 46 vjeçare dhe fituesja e çmimit Oscar, është në pritje të dytë të fëmijes me të fejuarin e saj Oliver Martinez.

Kështu vajza e tyre Nahla, duket se do ta ketë edhe një vëlla, pasiqë zëdhënësi i aktores, ka thënë se Halle pret një djalë, shkruan Daily Mail.