Lajme Shqip Wednesday, 21 October 2015 10:15

Në vazhdën e shumë projekteve të publikuara njëri pas tjetrit Gold AG sapo ka publikuar këngën më të re.

‘Jetimi i babës’ që flet për shkurorëzimin vjen në bashkëpunim me Taulant Bajraliun.

Teksti është shkruar nga Kreshnik Avdiu dhe Ariani kurse për muzikën është përkujdesur Egzon Bajraliu.

M Production është produksioni që ka realizuar videoklipin.

Kujtojmë se ‘Mas Miri’ ishte projekti i publikuar së fundmi nga reperi Arian Agushi që korri sukses të jashtëzakonshëm në Youtube.