Lajme Shqip Friday, 26 April 2013 10:50

Ajo mund të jetë në turneun e saj botëror dhe mund të jetë tepër e zënë me punë, por Beyonce tregon se asnjëherë nuk e haro n familjen e saj.

Bukuroshja është parë në një restorant në Paris me bashkëshortin e saj Jay-Z dhe vajzën e tyre 15 muajshe, Blue Ivy.

Jay-Z po qëndron vazhdimisht me gruan e tij dhe po përkujdeset që edhe vajza e tyre, ta shohë nënën e saj bukuroshe duke shkëlqyer në skenë, shkruan Daily Mail.