Lajme Shqip Saturday, 20 April 2013 15:34

Mediat raportojnë se çifti Ermali dhe Ami së shpejdi do të bëhen prindër.

Një burim i afërt me çiftin, ka treguar për “Bluetooth” se ata po presin fëmijën e parë.

 “Janë të dy shumë të lumtur. Gati sa s’fluturojnë”, ka thënë burimi.

Ndërkohë një fotografi e publikuar në rrjetin social Facebook, ku shihen Ermali dhe Ami, një nga komentet ishte ky: “Zoti ka vendosur t’i bekojë me një fëmijë”.