Lajme Shqip Friday, 19 April 2013 17:36

Këngëtarja dhe prezantuesja e shout humoristik “Portokalli”, Eneda Tarifa, si duket ditëve të fundit ka marrë një nur në shëndetin e saj.

Arsyen tashmë dihet se ajo është shtatzënë dhe pas disa javësh do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, ku mësojmë se do të jetë një vajzë.

Ndërsa Eneda vazhdon të shfaqet çdo fundjavë në ekranin e ‘Top Channel’ në shou, ku ajo moderon dhe kjo si duket nuk do ta pengojë deri në ditët e fundit para lindjes. Ajo në fillimin e javës është parë në promovimin e revistës ‘OK’ në Tiranë, mes shumë VIP-ave të tjerë, transmeton portali, vipat.info.