Lajme Shqip Wednesday, 28 October 2015 15:13

Enca Haxhinë jemi mësuar ta shohim tepër të grimosur dhe çdoherë ta ekspozojë vetëm gjoksin. Ndërsa, atë asnjëherë nuk e kemi parë me barkun jashtë

Më parë në media kanë qarkulluar disa foto të Encës ku shihej trashësia e saj, e pikërisht për këtë Enca me krejt çka krenohet, është gjoksi i saj gjigant, që nuk e “mbyll” kurrë.

Njëjtë, në foton e fundit që ka publikuar në profilin e saj në Instagram, Enca ka dalë me gjoksin jashtë, ku i shihen ato forma madhore. Por, si gjithmonë, “beli” dhe vithet e saj mbesin në prapaskenë.