Lajme Shqip Thursday, 09 June 2011 12:29

Kёngёtari i famshёm Eminem nё kёngёn e tij tё fundit “The Kiss” e ka pёrshkruar Lady Gagan si njё ‘Zonjё Burrё’.

Eminem, i cili mё parё ёshtё tallur me Britney Spears, Christina Aguilera dhe Jessica Simpson nё tekstet e tij, tani ka vёnё nё shёnjestёr edhe Lady Gagan.

Nё tekstin e kёngёs sё tij thuhet:

“I thoni Lady Gagas qё nuk mund tё heqё dorё nga puna e saj nё zyrёn e postёs!!! Ajo ёshtё akoma njё zonjё burrё.”

Kjo kёngё ёshtё njё bashkёpunim me reperin Royce Da 5’9’’ pёr projektin “Bad Meets Evil”.

Eminem ёshtё njohur  gjithmonё pёr tonin  e tij thumbues, por tani tё presim reagimin e Gagas…