Lajme Shqip Thursday, 09 June 2011 12:30

Nё njё kohё kur thashethemet pёr krizёn e lidhjes sё saj me George Clooney-n kanё marrё kot, Elisabetta Canalis ka vendosur qё tё heqё disa gurё nga kёpuca qё e pengojnё dhe ka rrёfyer pёr njё realitet shumё mё ndryshe nga ai qё ёshtё ngjyrosur nga thashethemet.

“Jemi njё çift qё nuk mёrzitemi kurrё. Ndonjёherё mё duket vetja sikur jam nё pёrrallё”, ka thёnё ajo pёr revistёn italiane Chi.

“I dashuri im nuk jep mё intervista pёr jetёn e tij private qё nga viti 1999 dhe çdo gjё qё lexoni nga media tё ndryshmejanё pёrsёritje tё fjalёve tё tij tё thёna nё tё kaluarёn. Po tё kishte qёnё siç pёrshkruhet, nuk do tё kisha ndenjur kurrё me njё njeri qё sapo hap gojёn thotё qё nuk do fёmijё dhe nuk dёshiron tё martohet! Nuk ёshtё kёshtu!”, ka thёnё ajo madje me njё ton pak tё revoltuar.

“Nuk mund tё vё kufij sepse asgjёje nuk i dihet! Por unё besoj shumё tek martesa dhe ajo ёshtё pjesё e planeve tё mia nё tё ardhmen. Pёr momentin jam e kёnaqur kёshtu siç jam…”