Lajme Shqip Friday, 26 April 2013 11:05

Paris Hilton nuk turpërohet fare që para fansave të saj, vazhdimisht të sjellë fotografi në bikini.

Bukuroshja ka postuar në rrjetin social “Twitter”, një fotografi ku shihet me të brendshmet e saj dhe këtë duket se e ka bërë vetëm për qejf, pasiqë ajo aktualisht nuk është pjesëmarrëse e ndonjë fushate promovuese që do të “arsyetonin” këto fotografi të saj, shkruan Daily Mail.

32 vjeçarja, ka sjellur fotografi ku është paraqitur me një stil të ngjashëm si ai i viteve të 50-ta.